Jeśli szukasz niezawodnego i szybkiego wsparcia w wyborze produktów BHP oferujemy naszą pomoc w dostarczeniu tego typu asortymentu. Nasze Centrum Techniczne DTS oferuje profesjonalne wyposażenie dla pracowników, fachowców czy domowych majsterkowiczów. W ofercie posiadamy odzież i obuwie ochronne oraz inne artykuły BHP, które zapewniają bezpieczeństwo wykonywanej pracy.

Odzież ochronna dla pracowników, fachowców i majsterkowiczów

W naszym sklepie w Rumi znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zapewnić bezpieczeństwo w pracy sobie lub swoim pracownikom. Jesteśmy jednym z liderów wyposażenia BHP w regionie (Rumia, Gdynia, inne miejscowości województwa  pomorskiego). Oferujemy nie tylko wysokiej jakości odzież ochronną czy obuwie dla fachowców, ale także pomoc i wsparcie w wyborze produktów. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne wyposażenie z takich kategorii jak certyfikowana odzież ochronna dla pracowników i fachowców. Świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. W praktyczną i trwałą odzież ochronną zaopatrzą się u nas również gospodarze i majsterkowicze.

Obuwie ochronne

Zaopatrujemy w obuwie ochronne firmy budowlane i remontowe, współpracujemy z monterami instalacji różnego typu, oraz sklepami, gdzie wymagane jest specjalne obuwie BHP. Nasze buty ochronne są bezpieczne, wygodne i dostępne w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie internetowym Centrum Techniczne DTS Rumia można znaleźć wyłącznie artykuły, które spełniają normy BHP oraz normy europejskie. Odpowiednio dobrane buty pracownicze gwarantują bezpieczeństwo podczas instalacji, prac montażowych, produkcyjnych lub budowlanych.

Osłony twarzy, okulary ochronne, maski

Zastanawiasz się jak zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy sobie, swoim współpracownikom lub pracownikom firmy? Oferujemy najlepsze osłony twarzy, maski, okulary ochronne czy inne artykuły BHP w Rumi i regionie. Nasz sklep Centrum Techniczne DTS należy do rodzinnej firmy, która na rynku działa już od ponad 30 lat. Zatrudniamy profesjonalnych doradców, którzy pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie potrzebne do wykonania specjalistycznych prac wymagających ochrony oczu i twarzy. 

Rękawice robocze

Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych. Zainwestuj w dobrą odzież ochronną, a zwłaszcza w profesjonalne rękawice robocze, które zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo w miejscu pracy i pomogą uniknąć niebezpiecznych wypadków. Większość pracy fachowca, montera czy domowego majsterkowicza wymaga odpowiedniej ochrony rąk w postaci specjalnych rękawic roboczych. Dłonie w pracy mogą być narażone na kontakt z wysokimi temperaturami, ostrymi przedmiotami, toksycznymi substancjami czy innymi niebezpiecznymi czynnikami. Rękawice stanowią doskonałą ochronę przed wszystkimi tymi czynnikami oraz dodatkowo, wykonane z tworzywa izolacyjnego, mogą wzmocnić bezpieczeństwo wykonywanych czynności związanych z napięciem elektrycznym. 

Odzież ostrzegawcza, tablice ostrzegawcze

Odzież ostrzegawcza czy tablice ostrzegawcze to obowiązkowe wyposażenie dla ekipy pracującej w warunkach o ograniczonej widoczności, w nocy, w słabo oświetlonych miejscach albo w sytuacji, gdy w miejscu pracy mogą znaleźć się także inni ludzie czy maszyny, na przykład podczas remontu drogi czy zdarzenia komunikacyjnego. W takiej sytuacji absolutnie niezbędne jest, aby zadbać o profesjonalne tablice ostrzegawcze czy odblaskową odzież. Wymagają tego również specjalne przepisy bezpieczeństwa, regulujące prace poszczególnych branż.  

Klientów z Rumii i okolic,  poszukujących rozwiązań dla swoich firm i działań gospodarczych serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego centrum. Nasi doradcy pomogą w wyborze sprzętu i odzieży odpowiedniej dla branży i planowanych działań. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia indywidualnego i sprowadzenia na życzenie Klienta produktów specjalistycznych.